-Цитатник

Футбольные приколы. Фото. - (1)

Фифа и компания Забила на первый тайм матча Франция-Мексика. 0-0. Кажется, ничего не потеряла.:) ...

Креатив на десять с плюсом. Фото-коллекция. - (0)

Необычные вещи //img-fotki.yandex.ru/get/3906/yes06.81/0_19c7c_208767c4_XL.jpg   ...

Фрегат остался без серверов. СБУ. - (0)

СБУ в Днепропетровске забрала серверы провайдера "Фрегат"   СБУ оставила без Интернета 300 т...

«Свиной» грипп как зеркало, в котором видно все - (0)

Предохраняемся и лечимся от ОРВИ. Советы док-ра Евгения Комаровского. «Свиной» грипп как зерк...

Гриппозный дефицит. анекдот - (0)

Черновецкий против гриппа. Авторский анекдот. В связи с тем, что в аптеках закончились маски,...

 -Подписка по e-mail

 

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в sgg

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 26.04.2004
Записей:
Комментариев:
Написано: 1118


Хватит трепаться (укр.)

Среда, 15 Апреля 2009 г. 12:38 + в цитатник

http://www.100p.com.ua/statti_2/dosyt_bazikaty.html

 

ДОСИТЬ БАЗІКАТИ – МАРШ НА РОБОТУ !
15.04.2009р. 

 Шановні громадяни, займіться ділом і женіть депутатів на роботу. Як тільки бачите чи чуєте, що в час, коли саме мають початися або почалися засідання Верховної Ради, а депутати сидять на якихось там ток-шоу, то дзвоніть на радіостанцію чи телебачення і не задавайте депутатам ніяких питань. А голосно і впевнено женіть цих самозакоханих дармоїдів на їхню безпосередню роботу – у Верховну Раду.

 Тож прямим текстом по телефону і кажіть: «Що там сидите? – Бігом на роботу! Я – народ, я – твій роботодавець, я питаю в тебе, дармоїда, чому ти сидиш в студії, а не приймаєш закони? Я вимагаю, щоб ти працював! Чому твоя карточка голосує, коли тебе нема? Чому ти прогулюєш свою роботу без поважних причин?!»

Так, у вівторок, між дев’ятою та десятою ранку 14 квітня, випадково почув передачу в прямому ефірі Радіо Ера – FM за участю двох народних депутатів з протилежних політичних полюсів. Переливали, як завше, з пустого в порожнє, відповідали на дзвінки слухачів, і різниця між ними була лише в тому, що той, що був від Партії Регіонів, нахабно відмовлявся розмовляти державною мовою і будучи яскраво вираженим російським націоналістом і скоріше навіть фашистом, називав всіх, хто відстоює українську національну ідею, теж – фашистами. А той, що від Нашої України, взагалі був ні риба, ні м’ясо. Таке враження, що ця політична сила видохлась. Але розмова не про це.

 Вони благополучно пробазікали до кінця передачі і тут відразу після випуску новин Радіо Ера – FM, радіостанція почала в прямій трансляції транслювати пленарне засідання Верховної Ради України. Отже, значить, наші два «герої передачі» - тупо і безвідповідально прогулювали свою безпосередню роботу, за яку вони одержують чималі гроші з кишені громадян України. Гріш ціна всім їхнім словам під час передачі, бо вони є – порушниками. Безвідповідальними і нахабними є наші народні депутати. Вони не мають жодного морального права навіть заїкатися про якусь законність в нашій країні.

 Ці прогульщики злісно порушують пряму норму Конституції України (ч. 3 ст. 84 Конституції), в якій приписано, що голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто. І взагалі дивлячись, як депутати-кнопкодави бігають з чужими карточками між столами і голосують за всю фракцію, можна чітко стверджувати, що половина прийнятих в Україні законів прийнятті з порушенням Конституції та регламенту Верховної Ради України. Фактично, всі таким чином прийняті закони і постанови є – нелегітимними і незаконними.

 Отже, ми самі винні в тому, що у нас в країні так погано. Особливо це відчувається, коли перебуваєш за кодоном. Зі сторони, як то кажуть, вже не так шкода тих людей, які жаліються на життя і терплять цей бардак. Але, кожний з нас є роботодавцем всіх тих, хто у владі, – і наше право вимагати, щоб всі вони виконували свої обов’язки належним чином. Ми всі дуже хочемо, щоб в державі був порядок.

 Чуєте, громадяни, якщо депутати замість того, щоб відробляти свої високі зарплати, сидять в студіях і точать ляси та милуються самими собою, – дзвоніть в студію і женіть цих дармоїдів до їхнього станка.

 Шкодую, що у вівторок я не встиг це зробити сам.

ПАВЛОВСЬКИЙ Андрій

 

Рубрики:  Это интересно

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку