-÷итатник

‘утбольные приколы. ‘ото. - (1)

‘ифа и компани€ «абила на первый тайм матча ‘ранци€-ћексика. 0-0.  ажетс€, ничего не потер€ла.:) ...

 реатив на дес€ть с плюсом. ‘ото-коллекци€. - (0)

Ќеобычные вещи //img-fotki.yandex.ru/get/3906/yes06.81/0_19c7c_208767c4_XL.jpg   ...

‘регат осталс€ без серверов. —Ѕ”. - (0)

—Ѕ” в ƒнепропетровске забрала серверы провайдера "‘регат" † —Ѕ” оставила без »нтернета 300 т...

Ђ—винойї грипп как зеркало, в котором видно все - (0)

ѕредохран€емс€ и лечимс€ от ќ–¬». —оветы док-ра ≈вгени€  омаровского. Ђ—винойї грипп как зерк...

√риппозный дефицит. анекдот - (0)

„ерновецкий против гриппа. јвторский анекдот. ¬ св€зи с тем, что в аптеках закончились маски,...

 -ѕодписка по e-mail

 

 -ѕоиск по дневнику

ѕоиск сообщений в sgg

 -—татистика

—татистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
—оздан: 26.04.2004
«аписей:
 омментариев:
Ќаписано: 1117


’ватит трепатьс€ (укр.)

—реда, 15 јпрел€ 2009 г. 12:38 + в цитатник

http://www.100p.com.ua/statti_2/dosyt_bazikaty.html

 

ƒќ—»“№ Ѕј«≤ ј“» – ћј–Ў Ќј –ќЅќ“” !
15.04.2009р. 

 Ўановн≥ громад€ни, займ≥тьс€ д≥лом ≥ жен≥ть депутат≥в на роботу. як т≥льки бачите чи чуЇте, що в час, коли саме мають початис€ або почалис€ зас≥данн€ ¬ерховноњ –ади, а депутати сид€ть на €кихось там ток-шоу, то дзвон≥ть на рад≥останц≥ю чи телебаченн€ ≥ не задавайте депутатам н≥€ких питань. ј голосно ≥ впевнено жен≥ть цих самозакоханих дармоњд≥в на њхню безпосередню роботу – у ¬ерховну –аду.

 “ож пр€мим текстом по телефону ≥ каж≥ть: «ўо там сидите? – Ѕ≥гом на роботу! я – народ, € – тв≥й роботодавець, € питаю в тебе, дармоњда, чому ти сидиш в студ≥њ, а не приймаЇш закони? я вимагаю, щоб ти працював! „ому тво€ карточка голосуЇ, коли тебе нема? „ому ти прогулюЇш свою роботу без поважних причин?!»

“ак, у в≥второк, м≥ж дев’€тою та дес€тою ранку 14 кв≥тн€, випадково почув передачу в пр€мому еф≥р≥ –ад≥о ≈ра – FM за участю двох народних депутат≥в з протилежних пол≥тичних полюс≥в. ѕереливали, €к завше, з пустого в порожнЇ, в≥дпов≥дали на дзв≥нки слухач≥в, ≥ р≥зниц€ м≥ж ними була лише в тому, що той, що був в≥д ѕарт≥њ –ег≥он≥в, нахабно в≥дмовл€вс€ розмовл€ти державною мовою ≥ будучи €скраво вираженим рос≥йським нац≥онал≥стом ≥ скор≥ше нав≥ть фашистом, називав вс≥х, хто в≥дстоюЇ украњнську нац≥ональну ≥дею, теж – фашистами. ј той, що в≥д Ќашоњ ”крањни, взагал≥ був н≥ риба, н≥ м’€со. “аке враженн€, що ц€ пол≥тична сила видохлась. јле розмова не про це.

 ¬они благополучно пробаз≥кали до к≥нц€ передач≥ ≥ тут в≥дразу п≥сл€ випуску новин –ад≥о ≈ра – FM, рад≥останц≥€ почала в пр€м≥й трансл€ц≥њ транслювати пленарне зас≥данн€ ¬ерховноњ –ади ”крањни. ќтже, значить, наш≥ два «героњ передач≥» - тупо ≥ безв≥дпов≥дально прогулювали свою безпосередню роботу, за €ку вони одержують чимал≥ грош≥ з кишен≥ громад€н ”крањни. √р≥ш ц≥на вс≥м њхн≥м словам п≥д час передач≥, бо вони Ї – порушниками. Ѕезв≥дпов≥дальними ≥ нахабними Ї наш≥ народн≥ депутати. ¬они не мають жодного морального права нав≥ть зањкатис€ про €кусь законн≥сть в наш≥й крањн≥.

 ÷≥ прогульщики зл≥сно порушують пр€му норму  онституц≥њ ”крањни (ч. 3 ст. 84  онституц≥њ), в €к≥й приписано, що голосуванн€ на зас≥данн€х ¬ерховноњ –ади ”крањни зд≥йснюЇтьс€ народним депутатом ”крањни особисто. ≤ взагал≥ дивл€чись, €к депутати-кнопкодави б≥гають з чужими карточками м≥ж столами ≥ голосують за всю фракц≥ю, можна ч≥тко стверджувати, що половина прийн€тих в ”крањн≥ закон≥в прийн€тт≥ з порушенн€м  онституц≥њ та регламенту ¬ерховноњ –ади ”крањни. ‘актично, вс≥ таким чином прийн€т≥ закони ≥ постанови Ї – нелег≥тимними ≥ незаконними.

 ќтже, ми сам≥ винн≥ в тому, що у нас в крањн≥ так погано. ќсобливо це в≥дчуваЇтьс€, коли перебуваЇш за кодоном. «≥ сторони, €к то кажуть, вже не так шкода тих людей, €к≥ жал≥ютьс€ на житт€ ≥ терпл€ть цей бардак. јле, кожний з нас Ї роботодавцем вс≥х тих, хто у влад≥, – ≥ наше право вимагати, щоб вс≥ вони виконували своњ обов’€зки належним чином. ћи вс≥ дуже хочемо, щоб в держав≥ був пор€док.

 „уЇте, громад€ни, €кщо депутати зам≥сть того, щоб в≥дробл€ти своњ висок≥ зарплати, сид€ть в студ≥€х ≥ точать л€си та милуютьс€ самими собою, – дзвон≥ть в студ≥ю ≥ жен≥ть цих дармоњд≥в до њхнього станка.

 Ўкодую, що у в≥второк € не встиг це зробити сам.

ѕј¬Ћќ¬—№ »… јндр≥й

 

–убрики:  Ёто интересно

 

ƒобавить комментарий:
“екст комментари€: смайлики

ѕроверка орфографии: (найти ошибки)

ѕрикрепить картинку:

 ѕереводить URL в ссылку
 ѕодписатьс€ на комментарии
 ѕодписать картинку